Noteikumi


Apmaksas iespējas


Norēķināšanās

Priekšapmaksas rēķins – rēķins tiks sagatavots atbilstoši Jūsu pasūtījumam un elektroniski nosūtīts uz norādīto e-pasta adresi. Prece tiks izsniegta pēc maksājuma saņemšanas rēķinā norādītajā SIA "Privacon Baltics" bankas kontā. Pie preces izsniegšanas Jums būs jāparaksta preču pavadzīme, tādējādi apliecinot preces saņemšanas faktu.
 
Pēcapmaksa – pēcapmaksa iespējama, ja ir noslēgts pēcapmaksas līgums ar SIA "Privacon Baltics". Preces piegāde tiks veikta savstarpēji vienojoties par preces piegādes laiku. Pie preces izsniegšanas Jums būs jāparaksta preču pavadzīme. Apmaksa līdz pavadzīmē norādītajam termiņam.
 
Skaidrā naudā – apmaksa pagaidām nav pieejama. Atsevišķos gadījumos pēc vienošanās pieejama pirkumiem  Ogres robežās.
 
Cenas norādītas ar PVN atbilstoši Latvijas Republikas likumdošanai.
 

Klientu programma


Privacon Baltics SIA vēlas kļūt par Jūsu sadarbības partneri dažādu projektu realizēšanai, sniedzot konsultācijas par nožogojuma sistēmām un piedāvājot piemērotāko risinājumu.

Labprāt atbildēsim uz Jūsu interesējošiem jautājumiem un ceram uz veiksmīgu sadarbību!
 
Mūsu sauklis ir: Ko sakām, to darām un ko darām, to sakām!
 

Garantija


Mūsu interneta veikalā  piedāvātām precēm tiek nodrošināta ražotāja noteiktā garantija - 2 gadi. Saņemot preci, Jūs saņemsiet garantijas apliecību (precēm, kurām ir paredzēta apliecība) ar atrunātiem garantijas nosacījumiem, kuru neievērošana var būt par pamatu garantijas remonta atteikšanai. Lai izvairītos no pārpratumiem, lūdzam Jūs rūpīgi iepazīties ar produkcijas (izstrādājuma) lietošanas instrukciju, kā arī pārbaudīt vai pareizi aizpildīts garantijas talons. Aizliegts izdarīt jebkādas izmaiņas, izdzēst vai pārrakstīt garantijas talonā norādītos datus - šādā gadījumā talons tiek atzīts pār spēkā neesošu.
Pazaudēta garantijas talona un pirkuma apliecinošu dokumentu gadījumā var tikt atteikts garantijas remonts.
Ja prece ir brāķis (maznozīmīgu defektu gadījumā prece netiek mainīta), tā var tikt bez papildus samaksas apmainīta 1 mēneša laikā no pirkuma brīža. Ir iespējama arī naudas atgriešana.
 
Preces defektu var noteikt tikai autorizētais servisa centrs, kas ir norādīts garantijas talonā.
 
Lūdzam Jūs pievērst uzmanību, ka ir svarīgi ir pareizi uzstādīt izstrādājumu, lai nodrošinātu tā drošu darbību. Ja garantijas laikā precēm ir radušās tehniskas problēmas, tām tiek veikts bezmaksas garantijas remonts atbilstoši produkta ražotājrūpnīcas noteikumiem un Latvijas Republikas likumdošanai. Šajā gadījumā Jums ar garantijas apliecību un preces apmaksu apliecinošiem dokumentiem jāgriežas pie garantijas apliecībā norādītā konkrētās preces servisa nodrošinātāja.


Preču atgriešana


Preci var atgriezt 14 dienu laikā kopš tās saņemšanas.
 
Ārpus garantijas preču atgriešanas gadījumā SIA "Privacon Baltics" patur tiesības ieturēt komisijas maksu 20 % apmērā no pavadzīmes vai rēķina kopējās summas.
 
Piegādes izmaksas netiek atmaksātas.
 
Pircējam ir tiesības apmainīt preci saskaņā ar Patērētāju tiesību aizsardzības likumu.
 
Saskaņā ar Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumu - "patērētājs ir atbildīgs par preces kvalitātes un drošuma saglabāšanu atteikuma tiesību realizēšanas termiņā", SIA "Privacon Baltics" patur tiesības pircējam atteikt izmantot atteikuma tiesības vai ieturēt kompensācijas maksu gadījumā, ja prece ir lietota un/vai bojāta, ja tā nav oriģinālajā iepakojumā, vai tās iepakojums ir būtiski bojāts.
 

Vēsture


Privacon Baltics SIA ir starptautisks uzņēmums, kas nodarbojas ar nožogojuma sistēmu tirdzniecību Baltijas valstīs un visā Eiropā jau vairāk nekā 10 gadus.
Piedāvājam nožogojuma sistēmas Induline, kas ir plaši pazīstams un atzīts zīmols Nīderlandē, Beļģijā, Vācijā u.c. Centrāleiropas valstīs.

Induline nožogojumu sistēmas izmanto industriālo, sabiedrisko iestāžu, privātmāju un citu teritoriju iežogošanai. Sistemātiskās piegādes no ražotnēm spēj savlaicīgi nodrošināt preču pieejamību noliktavā.
 
Noliktavā pieejami arī tādi atzīti zīmoli kā Locinox un Comunello, kas ietver veramo un bīdāmo vārtu furnitūras.


Piegādes nosacījumi


Piegāde

  • Pircējiem ir iespēja saņemt preces bez papildus piegādes izdevumiem mūsu noliktavā Ogrē, Doles ielā 2B,(tel: 29339136).
  • Iespējama piegāde ar Latvijas Express Pasts (saskaņā ar cenrādi)
  • Piegāde Latvijā 0.44 EUR (tiek rēķināts ceļš turp un atpakaļ)
 
*visas cenas norādītas ar PVN 21%
 
Preču piegāde tiek veikta darba dienās līdz plkst. 17:00. (Sazinoties, iespējams vienoties arī par citu laiku).
Kontakti: tel. 29339136, e-pasts: oskars@privacon.lv!
 

Rekvizīti


SIA "Privacon Baltics"
LV40103235680
Zvejnieku iela 51, Ciemupe
Ogresgala pagasts, Ogres novads, LV-5041
A/S Swedbank, HABALV22
LV27HABA0551025525857
Tālr.: +371 65067710, fakss: +371 65067711 
info@privacon.lv, www.induline.lv

Piedāvājam iepazīties ar piegādes nosacījumiem un apmaksas iespējām veiksmīgākai sadarbībai. Ja tomēr neatrodat Jums nepieciešamo informāciju, varat sūtīt Jums interesējošos jautājumus uz e-pastu info@privacon.lv.
 
 
Zvanīt
Zvani!
vai mēs Jums atzvanīsim
Šajā mājaslapā tiek izmantotas sīkdatnes jeb cookies, lai nodrošinātu jums ērtāku un drošāku mājaslapas lietošanas pieredzi. Turpinot pārlūka sesiju vai nospiežot pogu "Piekrītu", jūs apstiprināt, ka piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Piekrišanu jebkurā laikā var atsaukt, mainot pārlūka iestatījumus un izdzēšot saglabātās sīkdatnes. Sīkdatņu izmantošanas politika
Piekrītu Vairāk info